»Kako se pa pride v Union?« »Ja, veste, to pa je težko, je treba veliko vadit!«
Lahko rečemo, da je Maribor že od konca 19. stoletja, še močneje od … Nadaljujte z branjem »Kako se pa pride v Union?« »Ja, veste, to pa je težko, je treba veliko vadit!«
Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)
Kopirajte in prilepite to kodo na svoje spletišče za vdelavo