»Kako se pa pride v Union?« »Ja, veste, to pa je težko, je treba veliko vadit!«

  Lahko rečemo, da je Maribor že od konca 19. stoletja, še močneje od … Nadaljujte z branjem »Kako se pa pride v Union?« »Ja, veste, to pa je težko, je treba veliko vadit!«