Odrasli zbori

SLOVENSKIH REGIJSKIH IN DRŽAVNIH TEKMOVANJ 2012–2019

(Naša pesem, Sozvočenja, regijska tekmovanja za odrasle in srednješolske zbore in skupine*)

  1. Anamanka, Ribnica
  2. APZ France Prešeren Kranj
  3. APZ Maribor
  4. APZ Risto Savin, Žalec
  5. APZ Tone Tomšič UL, Ljubljana
  6. APZ Univerze na Primorskem, Koper
  7. Bodeča neža, Vrh sv. Mihaela (IT)
  8. Cantores Carnioli
  9. Carmen manet, Kranj
  10. Cerkveni pevski zbor sv. Pavla, Vrhnika
  11. Collegium vocale Celje
  12. Dekliški zbor Dolcezza, Ptuj
  13. Domžalski KZ, Domžale
  14. DPZ Aglaja, Radlje ob Dravi
  15. DPZ Gimnazije Kranj
  16. DPZ Gimnazije Želimlje
  17. DPZ Glasbene Šole Koper
  18. DPZ oddelka za glasbo PEF UM, Maribor
  19. DPZ Pueri Cantores, Tolmin
  20. Dravograjski sekstet, dravograd
  21. Drouz Radomlje (KD Mlin), Radomlje
  22. Društvo ŽPZ Tonja, Borovnica
  23. Favoza, fantovska vokalna zasedba Gimnazije Celje – Center
  24. Gallina, VS, Ljubljana
  25. Glasbena skupina Amabile, Zagradec
  26. Gorenjski oktet, Kranj
  27. Goriški KZ, Nova Gorica
  28. Grajski oktet, Zgornji Tuštanj
  29. Grosupeljski oktet
  30. Grudnove Šmikle, Železniki
  31. Ingenium Ensemble, Ljubljana
  32. Komorni dekliški zbor Vox Ilirica, Ilirska Bistrica
  33. Komorni MoPZ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem
  34. Komorni moški zbor Celje
  35. Komorni moški zbor Ptuj
  36. Koroški APZ Mohorjan, Prevalje
  37. KPZ Drouz, Domžale
  38. KPZ Mysterium, Kranj
  39. Kr’snice, Stari trg pri Ložu
  40. KUD Cantate, Murska Sobota
  41. KUD Učiteljski pevski zbor Slovenije Emil Adamič, Ljubljana
  42. KUD Vivere, Slovenska Bistrica
  43. Kulturno društvo BeJazzy, Ljubljana
  44. Kulturno društvo Glasovir, Šentjur
  45. Kulturno društvo MoPZ Provox, Renče
  46. Kulturno društvo MoPZ Srečko Kumar, Kojsko
  47. Kulturno prosvetno društvo Drouz, Radomlje
  48. Kvartet Sončnice, Nazarje
  49. Kvintet Donet, Šmihel
  50. Kvintet Vintgar, Blejska Dobrava
  51. KZ Akademije za glasbo UL, Ljubljana
  52. KZ Ave, Ljubljana
  53. KZ Cantabile, Rogaška Slatina
  54. KZ Dekor, Ljubljana
  55. KZ Fran Gerbič, Rakek
  56. KZ Glasis, Markovci
  57. KZ Grgar, Nova Gorica
  58. KZ Hugo Wolf, Maribor
  59. KZ Ipavska, Vipava
  60. KZ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana
  61. KZ Kor, Markovci
  62. KZ Krog, Ljubljana
  63. KZ KUD Šmartno na Pohorju
  64. KZ Limbar, Moravče
  65. KZ Megaron, Ljubljana
  66. KZ Musica Viva Tolmin
  67. KZ Orfej, Ljutomer
  68. KZ Škrjanček KUD Rače
  69. KZ Trbovlje
  70. MMePZ Gimnazije Brežice
  71. MMePZ Gimnazije Kranj
  72. MMePZ Gimnazije Škofja Loka
  73. MePZ A Cappella KD Petrovče
  74. MePZ Adoramus, Logatec
  75. MePZ Antona Tomaža Linharta v Radovljici
  76. MePZ Bistrica ob Sotli
  77. MePZ Cantate, Murska Sobota
  78. MePZ Cantemus, Kamnik
  79. MePZ Cominum, Komen
  80. MePZ Crescendo, Škofja Loka
  81. MePZ Cum anima, Šmartno pri Litiji
  82. MePZ Dobrova
  83. MePZ Drouz, Radomlje
  84. MePZ Duri Col
  85. MePZ Glasbene šole Gornja Radgona,
  86. MePZ Gorenje, Velenje
  87. MePZ GŠ Lipičnik “Singerca”, Straža
  88. MePZ Hrast, Doberdob (IT)
  89. MePZ Ignacij Hladnik, Tržič
  90. MePZ Jacobus Gallus, Trst (IT)
  91. MePZ KD Cerkvenjak
  92. MePZ Kres Čatež
  93. MePZ KUD Jevnica
  94. MePZ KUD Matija Tomc Mirna
  95. MePZ KUD Šmartno na Pohorju
  96. MePZ KUD Jevnica
  97. MePZ Lojze Bratuž, Gorica (IT)
  98. MePZ Mavrica, Vrhnika
  99. MePZ Musica viva Kranj – Primskovo
  100. MePZ Natanael, Slovenska Bistrica
  101. MePZ Obala Koper
  102. MePZ Obalca Koper
  103. MePZ Odmev, Kamnik
  104. MePZ Pomlad, Novo mesto
  105. MePZ Postojna
  106. MePZ Prosavus, Zasavje
  107. MePZ Rdeča Zvezda, Zgonik (IT)
  108. MePZ Revoz, Novo mesto
  109. MePZ Skorno, Šoštanj
  110. MePZ Slamnik, Ihan
  111. MePZ Spev Zidani most
  112. MePZ Stanko Premrl Podnanos
  113. MePZ Strune, KUD Vladko Mohorič Zreče
  114. MePZ Surrexit, Ljubljana
  115. MePZ Sveti Miklavž Majšperk
  116. MePZ Svoboda Mengeš
  117. MePZ Svoboda Šoštanj
  118. MePZ Šmartno ob Paki
  119. MePZ Štefana Kovača Murska Sobota
  120. MePZ Tabor Kalc 1869 Knežak
  121. MePZ Vinea Kozje
  122. MePZ Viva Brežice
  123. MePZ Vox Carniola, Jesenice
  124. MePZ Zarja Šentvid pri Planini
  125. MePZ Zborallica, Ivančna Gorica
  126. MePZ Zvon, Boštanj
  127. Mešana pevska skupina dr. France Prešeren Žirovnica
  128. Mešani komorni pevski zbor Celje
  129. Mešani KZ Ljubljanski Madrigalisti, Ljubljana
  130. Mešani zbor Oddelka za glasbo Pedagoške fakultete UM
  131. Mladinski pevski zbor Borea, GD InMusic Sežana
  132. MoPZ Alpina Žiri
  133. MoPZ Anton Bezenšek Frankolovo
  134. MoPZ Corona, KD Pesem, Grosuplje
  135. MoPZ Dramlje
  136. MoPZ Goršek Štefan Čaki Šentjanž
  137. MoPZ Ivo Štruc, Slovenske Konjice
  138. MoPZ Jezero, Doberdob (IT)
  139. MoPZ Kapele
  140. MoPZ Karel Virant Braslovče
  141. MoPZ Napev, Batuje
  142. MoPZ Pobje, Črni vrh nad Idrijo
  143. MoPZ Savinjski zvon, Pevsko društvo Šempeter
  144. MoPZ Slava Klavora Maribor
  145. MoPZ Srečko Kosovel, Ajdovščina
  146. MoPZ Srečko Kumar, Kojsko
  147. MoPZ Svoboda Brestanica
  148. MoPZ Triglav Lesce Bled
  149. MoPZ Vres Prevalje
  150. Moška pevska skupina Šentjurski fantje, Grosuplje
  151. Moška VS Lipa, litija
  152. Moški vokalni kvintet Aeternum, Črenšovci
  153. Oktet Aljaž, Pobegi
  154. Oktet Gallus Ribnica
  155. Oktet Jurij Dalmatin, Boštanj
  156. Oktet KUD Oton Župančič Tinje
  157. Oktet Lipa Trebnje
  158. Oktet Mi, Mengeš
  159. Oktet Raskovec, Vrhnika
  160. Oktet Žetev, Luče
  161. Pevska skupina Rž, Mengeš
  162. Pevska skupina Vokalnih 5, Bučka
  163. Pevski zbor Ignacij Hladnik, Škofja Loka
  164. Pevsko društvo Kr’snica, Stari trg pri Ložu
  165. Pevsko društvo MePZ Klas Groblje
  166. Pevsko društvo Okarina, Ormož
  167. Pevsko društvo Rosika, Lovrenc na Pohorju
  168. Pevsko društvo vokalna skupina Plavica, Trbovlje
  169. Prepelice, ŽPZ, Dolenja vas pri Krškem
  170. Primorski akademski zbor Vinko Vodopivec, Ljubljana
  171. Ptujski kvartet DPD Svoboda Ptuj
  172. Rudarski oktet Velenje
  173. Sekstet Sonček, Pivka
  174. Septet Fortuna, Šentjanž
  175. Skupina Sled, Kostrivnica
  176. Šaleški APZ, Velenje
  177. Šaleški študentski oktet, Velenje
  178. Škofjeloški oktet
  179. Terz Quartet, Maribor
  180. Triglavski zvonovi, Mojstrana
  181. Učiteljski pevski zbor Slovenije Emil Adamič, Ljubljana
  182. Vinea Kozje
  183. Vokalna akademija Ljubljana
  184. Vokalni ansambel Minutiae, Maribor
  185. Vokalni kvartet Rusalke, Radlje ob Dravi
  186. Vokalnih 5, Bučka
  187. Vokalno-inštrumentalna skupina Ridiamo, Ljubljana
  188. VS A cappella KUD Rače
  189. VS Adam Ravbar, Groblje
  190. VS Anamanka, Ribnica
  191. VS Aria, Dobova
  192. VS Aurora, Ljubljana
  193. VS BeJazzy, Ljubljana
  194. VS Beletinke, Beltinci
  195. VS Cantabile, Gorenja vas
  196. VS Cantabile, Rogaška Slatina
  197. VS Cantate Domino, Kočevje
  198. VS Cantilena, Podlehnik
  199. VS Carniolica, Škofja Loka
  200. VS Diva, Bloke
  201. VS Dominus, Mirna
  202. VS Elum, Postojna
  203. VS Expe, Slovenske Konjice
  204. VS Fantje na vasi KUD Rače
  205. VS Fone Megale, Medvode
  206. VS Gallina, Ljubljana
  207. VS Glasbene matice Vikra, Trst (IT)
  208. VS Goldinar, Postojna
  209. VS Grlica Budanje
  210. VS In spiritu, Vojnik
  211. VS Iris, Izlake
  212. VS Karina, Kozina
  213. VS Kolorina, Vojnik
  214. VS Lan, Metlika
  215. VS Mezzo, Novo mesto
  216. VS Plavica, Trbovlje
  217. VS Radost, Godovič
  218. VS Remšnik
  219. VS Uosm, Trbovlje
  220. VS Vinika, Dobrovo v Goriških Brdih
  221. VS Virtus, Fram
  222. VS Vivere, Slovenska Bistrica
  223. VS Vodomke, Laško
  224. VS Vox medicorum, Ljubljana
  225. Zbor Popseslish, Žalec
  226. Zbor sv. Nikolaja Litija
  227. Zvon, cerkveni MePZ Podčetrtek
  228. Ženska VS Jua, Središče ob Dravi
  229. Ženska VS Lipa, Litija
  230. Ženski KZ ČarniCe, Ljubljana
  231. ŽPZ Biser, Grosuplje
  232. ŽPZ Brezovica
  233. ŽPZ Brinke, Grosuplje
  234. ŽPZ Dominica nova, KD Radlje ob Dravi
  235. ŽPZ Dramlje
  236. ŽPZ Dupljanke, Duplje pri Kranju
  237. ŽPZ Korona KUD Dobrna
  238. ŽPZ KUD Brezovica
  239. ŽPZ Moj spev, Groblje
  240. ŽPZ Okarina, Ormož
  241. ŽPZ Petrol, Ljubljana
  242. ŽPZ Prepelice, KD Žarek, Dolenja vas pri Krškem
  243. ŽPZ Rozka Usenik, Šentvid nad Ljubljano
  244. ŽPZ Savinjski cvet, Kulturno društvo Gotovlje
  245. ŽPZ Tonja, Borovnica
  246. ŽPZ Vox Annae, Kamnik
  247. ŽPZ Zimzelen Mirna, Mirna
  248. ŽPZ Znamenje, Volče
  249. Župnijski pevski zbor sv. Martina, Trbovlje

______________________

* Seznam krajšav:

KZ – komorni zbor

MePZ – mešani pevski zbor

ŽPZ – ženski pevski zbor

MoPZ – moški pevski zbor

MMePZ – mladinski mešani pevski zbor

VS – vokalna skupina

DPZ – dekliški pevski zbor